באראט גרופ באראט גרופ
קבל מענק לרישום פטנטים

עקבו אחרינו

geva-barat - ג׳וב שופ - facebook

מענקי שיווק ופיתוח

מי מעניק מענקי שיווק ופיתוח?

בעל עסק? מחפש אפשרויות מימון לצורך המשך שיווק ופיתוח? חשוב שתדע שאתה כבעל עסק בינוני או קטן חשוב לכלכלה של המדינה. ובגין כך יש למדינה אינטרס לסייע לך למנף את העסק שלך ולעזור לך להתפתח הלאה ולהגדיל את מערך השיווק שלך.

מענקי שיווק ופיתוח

לצורך הגשת עזרה זו לבעלי עסקים קטנים ובינוניים קמו מספר קרנות שמהותן היא הגשת סיוע ועזרה לבעלי העסקים. חלקן מציעות לבעלי עסקים הלוואות לצורך מסחרי בתנאים מועדפים. וקרנות אחרות מציעות לבעלי עסקים הזקוקים לכך מענקי שיווק ופיתוח.

מי זקוק למענק?

כל בעל עסק בעצם הקים עסק והוא מנהל אותו לצורך הרווחים הכספיים שהעסק מניב. שאם לא כן, העסק לא ריווחי וחבל על כל יום של פעילות, היות שהוא מביא נזקים והפסדי ממון. אך כאשר מדובר על עסק ריווחי. חברה כזו שיש לה הצלחה בשוק והיא מצליחה להתנהל בצורה כזו שהיא מניבה רווחים נאים. אך לשם צורך מסוים זקוק בעל החברה לסיוע.

מדוע הוא נזקק לסיוע?

יש כמה סיבות שגורמות לכך שבעל עסק ריווחי זקוק להלוואה. ראשית נתייחס לכך שלעיתים נקלע בעל עסק לתקופה קשה מעט, או לתקופה כזו בה יש שפל כלשהו במכירות, שזה אומר ירידה בהכנסות. בשביל לחצות את התקופה הזו בקלות הוא יוכל לפנות לקבלת סיוע.

מינוף העסק והגדלת המערך

כאשר ניצב בעל עסק נקודה בה הוא מרגיש שהעסק במתכונתו הנוכחית מיצה את עצמו, ויש לו את הרצון ואת הרעיונות לצורף מינוף העסק. הוא זקוק לשם כך לכספים. לצורך כך הוא יכול להגיש בה ולקבל הלוואה מותאמת לבעלי עסקים בתנאים נוחים, או שהוא יוכל לקבל מענקי שיווק ופיתוח.

מהי המטרה של המענקים הללו?

המטרה של המענקים הללו היא לסייע לך כבעל עסק להגדיל את פעילות העסק שלך מבחינת פיתוח מוצרים או מבחינת הרחבת השוק אליו אתה פונה עם המוצר או עם השרות שלך. כאשר המכשול שעומד בפניך הוא מזומנים. בשביל לגבור על המשוכה הזו יש קרנות המעניקות מענקי שיווק ופיתוח שמסייעים לך הלאה לגדול.