באראט גרופ באראט גרופ
קבל מענק לרישום פטנטים

עקבו אחרינו

geva-barat - ג׳וב שופ - facebook

4 אפשרויות להלוואות לעסקים חדשים

מימון לעסקים קטנים – הלוואה לעסקים קטנים ללא ריבית

כולנו יודעים שהקמה של עסק פרטי דורשת הון, הרי בשביל לעשות כסף צריך גם להשקיע כסף. ככל שמשקיעים יותר כך פוטנציאל הרווח גדול יותר. אך במציאות לרובנו אין הון עצמי מספיק ואנו צריכים הלוואה בשביל מימון לעסקים קטנים. אבל אל תשכחו שלמימון לעסקים יש מחיר – מימון לעסקים מחיר הוא הריבית שיש לשלם, בסופו של דבר צריך להחזיר את הלוואה כולל ריבית. מסיבה זו יש כאלו המחפשים הלוואות לעסקים קטנים ללא ריבית. אז איפה ואיך ניתן קבל הלוואות לעסקים חדשים? להלן 4 אפשרויות מימון לעסקים קטנים.

 

אפשרות ראשונה – הלוואות לעסקים חדשים וקיימים באמצעות הבנק.

 

בבנקים תוכלו לקבל הלוואות למטרות שונות, כולל הלוואות לעסקים חדשים. הבנקים מעניקים הלוואות בסכומים שונים אשר נקבעים יותר מכל מיכולת ההחזר שלכם והביטחונות שאתם יכולים להעמיד בפני הבנק. בסופו של דבר זה מה שקובע ולא הצרכים שלכם. כפי שאתם רוצים להקים עסק ולהרוויח כסף, ההלוואות הן העסקים של הבנק. מימון לעסקים מחיר הוא הרווח של הבנקים. אם אין לכם נכסים ויכולת להעמיד ביטחונות בשביל הבנק האפשרויות שלכם מוגבלות.

 

אפשרות שנייה – הלוואה בערבות המדינה

הלוואות בערבות המדינה הן דרך טובה להשיג מימון לעסקים קטנים או הלוואות לעסקים חדשים. גם כאן מדובר בהלוואות מהבנק אך מדובר בתהליך בקשה מיוחד הנעזר בקרנות של המדינה המיועדות להגיש סיוע לעסקים קטנים. המדינה אינה מעניקה את ההלוואה אלא מעניקה את הערבויות והבנק הוא זה שמעניק  לכם את ההלוואה. זוהי דרך מומלצת במקרים רבים מכיוון שנקודת המוצא כאן היא סיוע לעסקים ולא רק רווח מהיר בשביל הבנק.

 

אפשרות שלישית – הלוואות לעסקים חדשים וקיימים מאגודות פרטיות

 

במקרים מסוימים ניתן לקבל הלוואות לעסקים קטנים ללא ריבית באגודות פרטיות (למשל האגודה הישראלית להלוואות ללא ריבית). אלו הן אגודות פרטיות שהוקמו על ידי נדבנים מתוך מחויבות חברתית. הן מעניקות סיוע ובין היתר הלוואות לעסקים קטנים ללא ריבית, על מנת לסייע להקמת עסקים קטנים ושיפור המצב הכלכלי של משפחות רבות. יכולת הסיוע של אגודות אלו הן בדרך קטנות יותר מהיכולת של הבנקים להעניק מימון לעסקים קטנים אך בכל זאת מדובר בסיוע שאין לזלזל בו. עבור רבים מספיקה הלוואה של כמה עשרות אלפי שקלים בודדים בשביל להקים עסק או לרכוש הון חוזר.

 

אפשרות רביעית – הלוואות חוץ בנקאיות

 

ניתן לקבל הלוואות לעסקים חדשים גם במסגרות חוץ בנקאיות. בשוק קיימות חברות שונות וגופים פיננסיים המעניקים הלוואות חוץ בנקאיות למטרות שונות, בכלל גם הלוואות לעסקים. גם המסגרות החוץ בנקאיות דורשות ביטחונות בדומה לבנקים אך במקרים רבים הם יותר פשרנים, אך לשם כך הם מפצים בריביות גבוהות יותר.

יש לכם שאלות נוספות על הלוואה לעסקים קטנים ללא ריבית  לעסקים חדשים וקיימים ? צרו עמנו קשר.

Share This: