באראט גרופ באראט גרופ
קבל מענק לרישום פטנטים

עקבו אחרינו

geva-barat - ג׳וב שופ - facebook

תכנית ההלוואות של ארגון המורים

אם אתם נמנים על חברי ארגון המורים וזקוקים להלוואה, תשמחו לשמוח שישנן הלוואות מיוחדות הניתנות לחברי ארגון המורים. מדובר בהלוואות מסובסדות אשר ניתנות לחברי ארגון המורים באמצעות הבנק הבינלאומי. אלו הן הטבות של הלוואה בתנאים נוחים, אם אתם צריכים הלוואה מומלץ מאוד לבדוק אפשרות זו. על פי ההסדר בין ארגון המורים לבנק הבינלאומי ניתן לקבל הלוואה נוחה לפי שתי תכניות:

 

תכנית א – הלוואה של 20 אלף שקל.

 

הלוואה בסכום של 20 אלף שקל ותקופת החזר של 3 שנים, כלומר 36 תשלומים. ההלוואה ניתנת בריבית קבועה על פי ריבית החשב הכללי. ריבית זו מתעדכנת אחת לחודש, בהתאם לכל עדכון ריבית של בנק ישראל.  מבחינתכם ההלוואה ניתנת על פי הריבית הרלוונטית ליום שבו קיבלתם את ההלוואה, שינויי הריבית אינם משנים כלום מבחינת החזרי התשלומים שלכם. מורים רבים המחפשים הלוואות בתל אביב בוחרים בהלוואה זו, היא מאפשרת החזר תשלומים מאוד נוח.  שימו לב שהבנק אינו דורש התחייבות להעברת משכורת.

ניתן לקבל הלוואות בתל אביב ובכל עיר אחרת במסגרת תכנית ההלוואות של ארגון המורים.

תכנית ב -הלוואות ארגון המורים עד 100 אלף שקל.

 

תכנית נוספת שניתן לקבל במסגרת הלוואות ארגון המורים היא הלוואה לכל מטרה בסכום של עד 100 אלף שקל. מדובר בהלוואה עד 60 תשלומים, כלומר ניתן להחזיר את ההלוואה במשך תקופה של 5 שנים. שימו לב שלצורך הלוואה זו יש להעביר את המשכורת לבנק הבינלאומי. במידה ומוסכם שהתשלום יורד באופן אוטומטי מהשכר הבנק מציע הסדר ריבית נוח של פריים מינו חצי אחוז. במקרה שהמורה רוצה להפקיד את התשלומים בעצמו אז מדובר בריבית של פריים פלוס חצי.

 

חברי ארגון המורים הרוצים ליהנות מהלוואה עד 60 תשלומים או הלוואה נוחה של 20 אלף שקל ו 36 תשלומים, צריכים לפנות לאחד מסניפי הבנק הבינלאומי הפזורים ברחבי הארץ. אם אתם מחפשים הלוואות בתל אביב, פנו לאחד מסניפי הבנק הבינלאומי בתל אביב. על מנת לקבל הלוואות ארגון המורים יש צורך להגיע לבנק עם המסמכים הרלוונטיים: תעודת חבר בארגון המורים, תעודה מזהה, 3 תלושי שכר אחרונים ודף חשבון של שלושת החודשים האחרונים ולמלא את טופס הבקשה.

 

מורים רבים החברים בארגון המורים מנצלים את ההזדמנות להלוואה נוחה. הלוואה עד 60 תשלומים יכולה להיות הדרך שלכם לרכוש רכב, לנסוע לחו”ל, לעשות שיפוץ בבית או כל מה שאתם צריכים בשביל לשפר את איכות החיים שלכם בטווח הקרוב. לאחר מכן תוכלו לשלם את החוב בתשלומים קטנים בכל חודש.

מעוניינים לקבל מידע נוסף על הלוואות ארגון המורים ועל הלוואות בתל אביב ? צרו עמנו קשר.

Share This: