באראט גרופ באראט גרופ
קבל מענק לרישום פטנטים

עקבו אחרינו

geva-barat - ג׳וב שופ - facebook

preparation of a balance sheet

תוכניות עסקיות עבור בנקים

בעולם העסקים זמן משמעו כסף ולכן יש פעולות שבהן אנחנו מעוניינים למהר כמה שניתן. עם זאת חשוב לזכור כי מהירות אינה תמיד הפתרון וכי ישנם מקרים שבהם כדאי להתייעץ עם כמה גורמים מקצועיים רגע לפני שנקבל החלטה מושכלת. אחד הדברים החשובים בכל עסק, בייחוד בשנתו הראשונה הוא הנושא של מימון ואשראי, כחלק מהתנהלות כלכלית ופיננסית אחראית ונבונה. ניהול פיננסי נכון, התנהלות נכונה מול הגופים המממנים יאפשרו לעסק בהמשך ליטול סיכונים מחשובים וכך לגדול ולצמוח.

מה החשיבות?

לא מעט חברות וגופים פיננסיים מציעים כיום פתיחת אשראי לעסקים בהליך מהיר. לכאורה מדובר על תהליך חשוב מפני שקו האשראי הוא זה שמאפשר לעסק לפעול. עם זאת, חשוב לזכור כי מדובר בצעד חשוב ולכן יש להיוועץ לפני שמבצעים פתיחת אשראי לעסקים בהליך מהיר עם גורם מקצועי. יועצים פיננסיים למשל יוכלו לסייע לכם לקבל את התנאים הטובים ביותר ויוכלו לאמוד ולקחת בחשבון כל מני שיקולים שאתם לא תחשבו עליהם כמו מגמות עתידיות, סיכונים ותחשיבים אחרים.

התמקחו

הדבר החשוב ביותר הוא לדעת מהו קו האשראי הרצוי עבורכם. אין סיבה לקחת קו אשראי גבוה מדי ולשלם עבורו ריבית גבוהה, אם מחזור העסקים שלכם קטן ממילא. עם זאת חשוב לדעת למצוא קו אשראי שבו תהיה לכם גמישות מספקת כדי לפעול. דבר נוסף שחשוב לדעת האו על מה להתמקח מול הבנק או הגוף המממן. ככלל הבנקים יעדיפו להעמיד בטחונות כנגד קו האשראי, אולם חשוב להתמקח על כך כדי לשמור את אותם בטחונות למקרה שהעסק ייקלע לצרה או משבר ואז תצטרכו פתיחת אשראי לעסקים בהליך מהיר.

ביום גשם

בלי ביטחונות ובמצב של משבר לא ימהר הבנק להעמיד לכם קו אשראי גבוה יותר, ולכן כדאי לשמור על הביטחונות כקלף מיקוח עתידי. ככלל, עדיף לנהל את המשא ומתן על גובה קו האשראי בתקופות טובות שבהן השוק בצמיחה, המגמות חיוביות והעסק שלכם מגלה פעילות יציבה ומצבו תקין. במצב כזה הבנק יגלה גמישות יתרה במתן תנאים טובים לאשראי ויעניק לכם מסגרת אשראי גבוהה יותר.

Share This:

השאר טלפון:

שיתופי פעולה