באראט גרופ באראט גרופ
קבל מענק לרישום פטנטים

עקבו אחרינו

geva-barat - ג׳וב שופ - facebook

חושבים על תוכניות מינוף?

לנהל עסק זה עניין דינמי. כל בעל עסק יודע שכדי שהעסק יהיה פעיל ויצליח להניב את הרווחים הרצויים יש להפעיל אותו בכל עת, ולא לשקוט על השמרים. שכן עסק שרק סוחב את הקיים הוא עסק שלא נמצא בפריחה, ויתכן אף שזו הדעיכה של העסק. לצורך פעילות מבורכת יש לבדוק מידי תקופה את כברת הדרך שנעשתה, ולבחון את כברת הדרך לקראתה אתם רוצים לצאת הלאה.

רוצים למנף את העסק!

אם החלטתם שהעסק במצבו הנוכחי כבר מיצה את עצמו, ואתם מחפשים דרכים ושיטות עבור תכניות מינוף. כי המטרה שלכם היא בעצם להרחיב את שוק המכירות שלכם, ולהגדיל את ההכנסות שלכם מהעסק. ולצורך מטרה זו יש לעיתים לצאת במיזם חדש או בהצעה עסקית חסרת תקדים. אך כאן מגיע ה’אבל’….

אבל למנף עולה הרבה כסף!
בשביל לממש תכניות מינוף אתם זקוקים לכסף. להרבה מזומנים. כי בשביל להגדיל את מערך הייצור שלכם או בשביל לצאת בשיווק מסיבי לקהל יעד חדש, בשביל לבנות מיתוג מחודש או בשביל להרחיב את שטח העסק שלכם אתם צריכים כספים. אם יש לכם אפשרות להוציא אותם מכיסכם, מה טוב. אך אם אין לכם ובגין כך אתם נתקעים ולא ממשיכים בתהליך מינוף העסק. אז חבל על ההפסד שלכם. העסק יכול להתפתח ולגדול, לא כדאי להחמיץ הזדמנויות.

תכנית מינוף

בשביל לאפשר לכם למנף את החברה שלכם הלאה, ולא להימנע מכך בשל חסרון כיס. תוכלו להיעזר ולקבל סיוע על ידי תכניות מינוף. כאשר תכנית כזו מציעה לכם את הצרכים שלכם לעת כזו של רצון לגדול ולהתפתח בלי שיהיה לכם את המזומנים הללו.

איך זה מתבצע?
לקראת מימוש התכנית שלכם יהיה עליכם להיפגש עם יועצי שיווק וכלכלנים שיעזרו לכם לבחון את המצב הנוכחי של העסק שלכם ואת הצעדים הנדרשים לצורך הקידום הרצוי. כאשר תהיה התייחסות גם לבדיקת העלות המשוערת של התכנית וכן באיתור מקורות מימון לצורך הביצוע.

התאמה מושלמת לעסק שלכם
לצורך בניית תכנית טובה ויעילה יש צורך להתייחס באופן פרטני לעסק שלכם ולסטטוס שלו, ולהתאימו באופן מדויק.

Share This:

השאר טלפון:

שיתופי פעולה