באראט גרופ באראט גרופ
קבל מענק לרישום פטנטים

עקבו אחרינו

geva-barat - ג׳וב שופ - facebook

קרנות

קרנות למען העסקים בישראל

להקים עסק זה סיפור יקר, וכל בעל עסק יודע זאת היטב. הוא חש זאת על בשרו ועל ארנקו המצטמק והולך בטרם יכניס את השקל הראשון. כי כל עסק דורש השקעה מסיבית בהקמתו, בין אם מדובר על רכישה של מקצוע, ובין אם מדובר על השקעה כספית בגין רכישת סחורה או פיתוח תוכנה. גם שכירת שטח ועיצוב מודעות פרסום הן הוצאות גדולות מאוד. ובשביל לחדור לתודעה הציבורית יש להשמיע קול ולהוזיל כספים על פרסומות ועל היכרות מוצלחת עם השירות שלכם.

להיות קיים

אבל גם לאחר שהעסק כבר חי וקיים ואפילו מכניס הכנסות נאות, יש לעיתים מצבים בו נקלע בעל העסק למקום כזה שהוא זקוק בדחיפות למזומנים. בין אם מדובר על משבר זמני בגין תקופת שפל בעסק, ובין אם מדובר על מצב בו בעל העסק זקוק לתזרים מזומנים לצורך גישור על פני תקופה יבשה בהכנסות. גם כאשר בעל עסק מעוניין למנף את העסק ולקדם אותו במספר צעדים קדימה, בשדרוג השירות ובשפור המוצרים הוא זקוק לכספים כדי להצליח לקדם את התכניות שלו.

למי אפשר לפנות?

היות ומדינת ישראל מעוניינת בפיתוח כלכלי ותעשייתי. ובגלל שיש לה אינטרסים לחזק את בעלי העסקים קמו קרנות שונות שהמטרה שלהן היא לתת לבעלי עסקים שונים מענה כספי לצורך המשך פעילות רווחית ומשגשגת.

איך פונים?

כאשר בעל עסק מחליט שהוא נזקק להלוואה לצורך פעילות העסק שלו הוא יכול להגיש בקשת הלוואה או מענק של קרנות לצורך העסק שלו. אמנם יש לדעת כי לכל אחת מהקרנות יש תנאי סף שונים. וזה אומר שאתה כבעל עסק צריך להכיר את הקרנות השונות ואת תחום פעילותן כדי לדעת לאיזו קרן מתאים לפנות. כאשר פונים לקרן יש להגיש בקשה להלוואה או למענק. כאשר גם צורת הבקשה היא שונה בכל קרן. כל מקום לפי הנהלים והקריטריונים שלו.

פניה לקרן המתאימה

לכל קרן יש יעד. יש קרנות שנותנות מענה לעסקים קטנים, וקרנות שמספקות הלוואות לעסקים בינוניים. וקרנות לעסקים באזורים מסוימים. יש להכיר את הקרנות השונות ולהגיש בקשה לקרן המתאימה.

Share This: