באראט גרופ באראט גרופ
קבל מענק לרישום פטנטים

עקבו אחרינו

geva-barat - ג׳וב שופ - facebook

קרנות סיוע לעסקים
לאחר המשבר הכלכלי העולמי בשנת 2008, החליטה מדינת ישראל להעמיד קרנות סיוע לעסקים קטנים ובינוניים. קרנות הסיוע יכולות להתאים לעסקים במקרים רבים: עסקים המעוניינים לצמוח אך נתקלים בקשיי תזרים ו/או מימון, האטה בשוק אשר מכבידה על תזרים המזומנים של העסק, מחנק אשראי הנובע מאובליגו גבוה ועוד.
קרנות הסיוע לעסקים נותנות מענה לשיפור תנאי האשראי, עוזרות בהרחבת עסק קיים, מגשרות במקרים של משבר תזרימי, הגדלת הון חוזר והשקעות.
למדינה יש רצון לעודד פעילות עסקית ולאפשר לעסקים להתרחב, על מנת להניע את המשק לצמיחה ופיתוח, להגדיל את התוצר הלאומי, ליצור מקומות עבודה נוספים, למנוע פשיטת רגל של עסקים קיימים, לקדם אינטרסים לאומיים של תעסוקה והתיישבות ועוד.
הסיוע ניתן על פי קריטריונים מוגדרים מראש לכל קרן, ולרוב דורש הגשת בקשה המכילה תמצית תכנית עסקית ודוחות פעילות של העסק/החברה.
אופן ההגשה וסוג הקרן המתאימה משתנים כמובן בין עסק לעסק. השוני בין העסקים ובתוך כך, הצרכים השונים שלהם, הביאו להקמת מספר קרנות אשר נותנות מענה למגוון הקשת העסקית: קרן סיוע לעסקים קטנים, קרן סיוע לעסקים בינוניים, קרן סיוע ליצואנים, קרן סיוע ליישובי עוטף עזה, קרן דרומה צפונה לעסקים, קרנות היי טק, מענקי מחקר ופיתוח וקרנות נוספות.
תוכלו לקרוא עוד על הקרנות באתר שלנו, ולקבל פירוט על תנאי הקרנות ועל דרישות הסף להגשת בקשה לקרנות..

Share This:

השאר טלפון:

שיתופי פעולה