באראט גרופ באראט גרופ
קבל מענק לרישום פטנטים

עקבו אחרינו

geva-barat - ג׳וב שופ - facebook

שרות ניכיון צקים

אם אתה בעל עסק, גם אתה נתקל בוודאי במקרה שלהלן. מכרת סחורה או שנתת שרות ואת התשלום קיבלת בצק. אם הצק ניתן לפירעון מידי, מה טוב. תוכל להיכנס לבנק ולהפקיד אותו לחשבונך ולסיים את העניין. אך במקרים רבים אתה כבעל עסק נאלץ להעניק אשראי ללקוחות ולהסכים לבצע עסקה בתנאי תשלום דחויים. הווי אומר, את המוצר או את השירות שלך כבר סיפקת. אבל את התמורה הממשית טרם קיבלת.

אני צריך עכשיו מזומן!

ומה לעשות שאתה זקוק כעת למזומנים? לכל מטרה שהיא ובייחוד לצורך המשך תחזוקת העסק בצורה נכונה. לדוגמה, אתה אמור לרכוש כעת סחורה מספק. הוא נוקב בשני מחירים. מחיר מוזל למשלם במזומן ומחיר יקר יותר למי שלא משלם במזומן. אתה היית רוצה לשלם במזומן, אילו רק היה לך, אך חבל לך לייקר את עלויות הסחורה בגין חסר במזומנים…

פריעת תשלומים וחובות

גם לצורך פריעה של חובות והתחייבויות שונות אתה נזקק לכספים. אך כל עוד לא קיבלת את התשלום בפועל, אלא רק כהתחייבות לתשלום, אתה לא יכול להשתמש בכסף הזה. אז מה אתה יכול לעשות?

ניכיון צ’קים

אחד הפתרונות המוצעים לך כבעל עסק במקרים כאלו הוא לבצע ניכיון צקים. כלומר אתה פונה לחברה שעוסקת בתחום הפיננסים ונותנת שירות של ניכיון צקים ומבצע פריטה של צקים שקיבלת לכסף מזומן. כלומר, אתה ממיר את ההכנסות העתידיות שלך לכסף מזומן.

יתרונות של ניכיון צ’קים

אתה מקבל את הכסף לו אתה זקוק וזו התועלת המרכזית כדי שתוכל להמשיך הלאה בניהול העסק שלך ולא לשבת ולחכות להכנסות המתעכבות. שנית, כך אתה יכול להיות רגוע ולהמשיך להעניק ללקוחות שלך אשראי בראש שקט. כי כאשר מגיע לקוח ומבקש לשלם בשק דחוי, אתה נתון בעצם להתלבטות. מצד אחד חשוב לך לקבל את הכסף בזמן. מצד שני, אם הלקוח מבקש לדחות את התשלום ייתכן שהוא לא יבצע כלל את העסקה אם לא תאשר לו את התשלום הדחוי. כאשר אתה יודע שיש לך אפשרות להעניק ללקוחות אשראי בלי להפסיד מכך, אתה ממשיך להתנהל כך ברוגע.

Share This:

השאר טלפון:

שיתופי פעולה