באראט גרופ באראט גרופ
קבל מענק לרישום פטנטים

עקבו אחרינו

geva-barat - ג׳וב שופ - facebook

משכנתא אופטימאלית

משכנתא אופטימאלית ניתן להשיג ע”י מיפוי מדויק של מסלולי המשכנתא המוצעים, סכום המשכנתא הנדרש ומספר השנים לאורכן אתם הייתם רוצים לפרוס את תשלומי המשכנתא.
המיפוי עוזר למצוא את המסלול הכלכלי הטוב ביותר עבורכם, תוך קביעת נקודות האיזון המותאמות לשכר הלווים ומתחשבות בצרכים הפיננסיים של הלקוח. כך, בכל חודש יתאפשר חיסכון של הריביות והסיכונים הגלומים בכל תשלום.
תנאי המשכנתאות, כגון ריביות ומסלולים שונים, מושפעים משינויים גלובאליים. בשנים האחרונות הרגישו הלווים במשק את השפעות השינויים בכלכלה הישראלית בכיסים הפרטי, כשמסלולי המשכנתא שנחשבו לכדאיים הפכו ללא כדאיים(ולהפך)וזאת כתוצאה מעליית הריבית.
לפעמים ניתן לראות שמיחזור משכנתא, כלומר מעבר ממסלול משכנתא אחד למסלול אחר בתנאים חדשים, יכול להניב ריביות טובות יותר עבור הלווה ולהוזיל עבורו את המשכנתא.
בנוסף לכך, כדאי להתחשב גם במקום פתיחת חשבון המשכנתא.
פתיחת חשבון חדש למשכנתא כרוכה בעמלת פתיחת תיק חדש. עלות זו נלקחת בחשבון גם בכדאיותה של מיחזור המשכנתא וגם במידה ותרצו לעבור לבנק אחר. בנוסף לכך ידרשו מכם מילוי טפסים מחדש, תבוצע הערכת שמאי ועוד. למרות זאת, ניתן להתמקח על עלויות אלו, להוזיל אותן ואף להימנע מהן. הדבר יתאפשר במידה והבנק החדש יראה בכם פוטנציאל להעברת פעילות בנקאית נוספת לתחומו וינסה למשוך אתכם בעזרת הטבות שונות.
לפני פתיחת תיק ההלוואה יש לבדוק את התנאים המוצעים בכמה מקומות שונים, את העלויות הכרוכות בפתיחת תיק המשכנתא ומידת הקשרים הפנימיים שיש לכם בבנק שיכולים לעזור לכם במקרים עתידיים.
יועצי המשכנתאות של באראט גרופ יעזרו לכם להשיג את המשכנתא האופטימאלית עבורכם, תוך מינוף הקשרים העסקיים הקיימים לנו עם הבנקים השונים.

Share This:

השאר טלפון:

שיתופי פעולה