באראט גרופ באראט גרופ
קבל מענק לרישום פטנטים

עקבו אחרינו

geva-barat - ג׳וב שופ - facebook

מימון לעסקים מתחילים וחברותמתגברים על מחסור, מגדילים את המחזור
כל עסק צריך מימון: בין אם הון עצמי ובין אם הון של משקיעים או מלווים. ישנן דרכים שונות ואמצעים שונים להשיגם. קיימים כיום סוגים שונים של קרנות סיוע לעסקים, חלקן פרטיות, חלקן הלוואות בערבות המדינה.
כאשר נדרשת הלוואה לעסק, חשוב לברר בקפידה את זהותו של הגוף המעניק אותה. מי מכם שמתעתדים להקים עסק עשויים להסתייע גם באמצעות הלוואות חוץ בנקאיות – אשר מאפשרות קבלת הלוואה בנוסף למימון של העסק בבנק.
קל יותר לקבל הלוואה מאשר להחזירה. כל הקרנות מתנות קבלת הלוואה בעמידה בתנאי סף נדרשים; חלקן מחמירות את תנאי הזכאות ומחייבות עריכה והגשה של תכנית עסקית מדויקת ומדוקדקת שמוכחת בה היתכנות כלכלית ברמת סבירות גבוהה. אסור להתבלבל: הלוואה אינה מענק, גם כאשר התנאים שבהם היא ניתנת נתפסים כנדיבים.

מימון לעסקים – לכו על זה

מימון לעסקים מתחילים וחברות באמצעות קרנות בערבות מדינה ניתן בשלושה מסלולים עיקריים:

  • במסלול הון חוזר – המיועד לעסקים הסובלים מקשיים בתזרים המזומנים.
  • במסלול פיתוח – להרחבת עסק קיים ולמינופו.
  • במסלול עסק בהקמה – מיועד לעסקים מתחילים בעלי צפי לרף מכירות גבוה.

קרא עוד

אחד הערכים המוספים היותר חשובים של קבלת מימון מגופים שונים הוא באפשרות לקבל ייעוץ והכוונה מקצועית. חלק מהגופים מלווים את בעלי העסקים לכל אורך הדרך ומוודאים כי הם יעשו שימוש ייעודי ומושכל בכספי המימון.
מימון לעסקים הוא הזדמנות להגשים חלומות עסקיים מנקודת פתיחה טובה: בקבלת מימון בערבות מדינה, לדוגמה, המדינה ערבה ל-75% מגובה המימון, בעוד הביטחונות הנדרשים מכם הם רק רבע מהסכום. תקופת ההחזר ארוכה – עד 5 שנים.

מימון לעסקים מתחילים וחברות – אתם לא לבדכם

אם המכשול היחיד שבולם אתכם ומעכב את פתיחת העסק הוא העדר הון התחלתי מספיק ל”התנעת” הפעילות, קרנות המימון נותנות מענה מיטבי לאנשים הנמצאים במצבכם. מגוון הקרנות מאפשר לכם לערוך סקר שוק יסודי לאיתור הקרן המתאימה לכם.
אנשי עסקים מוצאים את עצמם כל הזמן בצמתים שונים המחייבים קבלת החלטה – לאן לפנות? שירותי ייעוץ עסקי? היכן להשקיע? איזה חלק מ”עוגת” התקציב לייעד לפרסום ולשיווק? חשוב לדעת כי אין סיבה להתלבט ולהתייסר לבדכם בניסיון להשיב לעצמכם אל שאלות אלה ורבות אחרות.

צרו קשר לקבלת מידע נוסף על מימון לעסקים מתחילים וחברות – כאן ועכשיו

בכל אחת מהקרנות המציעות לכם מימון ואפילו שירותי ייעוץ עסקי לעסקים נמצאים אנשי מקצוע שיסייעו לכם לאפיין את העסק, להגדיר את הצרכים השונים, להכין תכנית עסקית, להתוות כיווני פעולה, להסתייע באופן אפקטיבי בכסף שמלווה לכם קרן המימון. אתם מוזמנים למלא את פרטיכם בטופס המקוון באתר ונציגי השירות של הקרנות השונות יחזרו אליכם עם הצעות אשר יגרמו לכם להרגיש כי הגשמת החלום נמצאת לא רק בהישג יד אלא במרחק אצבעות אחדות בלבד – המקישות על מקשי המקלדת בבקשה למימון. בהצלחה!

Share This:

השאר טלפון:

שיתופי פעולה