באראט גרופ באראט גרופ
קבל מענק לרישום פטנטים

עקבו אחרינו

geva-barat - ג׳וב שופ - facebook

מימון הלוואה לעסק של צעירים

מימון מלא לעסק

צעירים רבים בתום שירותם הצבאי או בסיום הלימודים באוניברסיטה או במכללה חולמים על הקמת עסק חדש. אבל הבעיה של צעירים היא שאין ברשותם נכסים ובטח שלא הון עצמי. הם מתקשים מאוד לקבל הלוואות לעסקים קטנים בדרום או בכל אזורי הארץ ובטח שלא מימון מלא לעסק. אז מהן האפשרויות העומדות בפני הצעירים בשביל לקבל מימון הלוואה לעשק?

 

נכון שהבנקים אינם אוהבים לתת מימון הלוואה לעסק לחיילים משוחררים, מבחינתם הצעירים נחשבים להשקעה מסוכנת והבנק לא אוהב לסכן את כספו. אבל בשביל זה לחיילים יש את כספי הפיקדון לחיילים משוחררים אשר יכול לסייע להם במימון העסק. ברוב המקרים כספי הפיקדון אינם מספיקים לצורך מימון מלא לעסק אבל ללא ספק הם מפחיתים את הצורך של היזמים בהלוואות גדולות. באופן עקרוני כאשר לצעירים אין נכסים ההצעות שהם יקבלו להלוואות יכללו ריבית גבוהה.

 

שתי דרכים מעניינות על מנת להשיג מימון מלא לעסק יכולים להיות בעזרת האינטרנט. באינטרנט ניתן למצוא אתרי גיוס המונים, חלקם עובדים במתכונת של הלוואה ואחרים במתכונת הדומה יותר לתרומה. בעזרת אתרים אלו כל אדם יכול להגיש בקשה למימון, כל מה שיידרש לעשות הוא לשכנע את ההמונים שיש לו רעיון מדליק ולגרום להם לתת לו את ההלוואה או התרומה. לא חסרים אתרים מסוג זה ולא מעט סיפורי הצלחה של אנשים אשר השיגו מימון מלא לעסק בצורה זו. אפשרויות אלו, למרות שקיימות כבר כמה שנים, נחשבות לחדשות יחסית לשיטות מימון הלוואה לעסק מסורתיות. היתרון שלהם הוא שהן משכללות את השוק ומגבירות את התחרותיות בשוק. כל זה לטובת הצרכן המחפש מימון הלוואה לעשק.

 

מימון הלוואה לעסק באמצעות קרנות חברתיות

 

בישראל ישנן קרנות שונות בעזרת ניתן לקבל הלוואות לעסקים קטנים בדרום או באזורי הארץ האחרים. בין הקרנות השונות ניתן להזכיר את קרן נתן או את קרן שמש, אלו הן קרנות שלא למטרות רווח וכל כוונתן הוא להעניק סיוע לעסקים קטנים על מנת לעזור לאחרים לשפר את מצבם הכלכלי ואף ליצור מקומות תעסוקה חדשים המסייעים לאנשים אחרים לשפר את מצבם הכלכלי. קרנות אלו אינן תורמות את הכסף אך הן מצפות להחזר ההלוואה על מנת שיוכלו להשתמש בו שוב ולסייע לעסקים אחרים. קרנות אלו מוגבלות בסכומים שהן יכולות להציע אבל יתכן שעבור רבים זה יספיק בשביל מימון מלא לעסק. היתרון של קרנות אלו הוא שהן נותנות  תנאי הלוואה גמישים בהתאמה אישית לצרכים שלכם בהתאם לניתוח התכנית העסקית שלכם.

מימון מלא לעסק

Share This: