באראט גרופ באראט גרופ
קבל מענק לרישום פטנטים

עקבו אחרינו

geva-barat - ג׳וב שופ - facebook

מיחזור משכנתא
אופנת המיחזור תופסת תאוצה לא רק בעולם האקולוגי, מסתבר שגם משכנתאות ניתן למחזר. כאן האינטרס הוא הרבה פחות סביבתי והרבה יותר כלכלי.
בעזרת מחיזור משכנתא ניתן לחסוך עשרות אלפי שקלים בתשלומי הריבית ולהקל משמעותית על ההכנסה המשפחתית שלכם.
בפועל, במיחזור משכנתא נסגרת ההלוואה הקיימת שלכם ובמקומה נלקחת משכנתא חדשה בתנאים משופרים המותאמים יותר למצבו הנוכחי של הלווה ולתנאי השוק.

בזכות הימצאותם של מסלולי משכנתא רבים המוצעים כיום, מתאפשר מצב בו הלווה יכול “לדלג” ממסלול אחד לשני ובכך לחסוך בתשלומי ההחזרים.
למעשה, ללווים כדאי תמיד להיות עם האצבע על הדופק, שכן הריבית בשוק מושפעת מתהליכים מאקרו כלכליים, וערנות לשינויים בריבית תעזור לכם לחסוך כסף רב.
בהליך מיחזור המשכנתא, נבדקות האופציות העומדות בפניכם לשינוי מסלול המשכנתא הנוכחי, בהתאם ליתרת הקרן, התחשבות במועדי תחנות היציאה שלכם, הקנסות אותן תשלמו בעקבות יציאה מהלוואה וכמובן בצפי לאן מועדות פני השוק.
בסופו של דבר, יוחלט עד כמה משתלמת עבורכם מחזורה של המשכנתא ובאילו תנאים כדאי לכם למחזרה.

מדוע כדאי להשתמש בשירותי ייעוץ חיצוני למשכנתאות ולא ביועץ הבנקאי?

ראשית חשוב לזכור כי מטרתו של הבנק היא להרוויח כסף וכמה שיותר, וכלקוחות הבנק, הדבר נעשה על חשבונכם. בין אם תרצו ובין אם לא, פעמים רבות הבנק ינסה לקדם מוצר מסוים על פני האחרים אך ורק כי הוא צופה שממנו הוא ירוויח יותר.
היועצים בבנק לא תמיד מודעים לאינטרסים “הנסתרים” הללו ומקדמים משכנתאות במסלולים המומלצים להם במערכות הפנימיות. לעומתם, חברות הייעוץ נקיות מאינטרסים אלו, כך שהייעוץ שתקבלו יהיה לאובייקטיבי תמיד.
שנית, כאשר אתם מגיעים לבנק לקבלת ייעוץ והצעה למסלולי משכנתא שונים, הנכם מגיעים כלקוח פרטי ומכאן שכוח המיקוח שלכם נמוך יחסית.
חברות חיצוניות לייעוץ למשכנתאות עובדות באופן שוטף מול הבנקים ודרכם נחתמות מאות עסקאות משכנתא בשנה. בזכות עובדה זו, הבנק מסתכל על חברת הייעוץ כגוף גדול ולכן כוח המיקוח שלו גדול בהרבה.
לחברת באראט גרופ באראט ניסיון רב בייעוץ למשכנתאות והסכמי שת”פ עם מספר בנקים.
יועצי המשכנתאות של חברת באראט גרופ באראט יבדקו עבורכם את כדאיותה של מיחזור המשכנתא שלכם במסלולים השונים, כך שתוכלו לחסוך עשרות אלפי שקלים בתשלומי הריבית שלכם כיום.
לפרטים: 09-8665688

Share This:

השאר טלפון:

שיתופי פעולה