באראט גרופ באראט גרופ
קבל מענק לרישום פטנטים

עקבו אחרינו

geva-barat - ג׳וב שופ - facebook

מחפשים הלוואות לעסקים קטנים בצפון?

רוב העסקים בימנו מוקמים בעזרת הלוואות; בדרך כלל רק עסקים קטנים מאוד מוקמים בעזרת הון עצמי של הבעלים אך ברוב המקרים מדובר בהלוואות. אם יש לכם איזה רעיון לעסק חדש ואתם מחפשים הלוואות לעסקים בצפון כדאי שתשמעו על הלוואות בלון. לא בהכרח זו ההלוואה המתאימה עבורכם, אך בהחלט כדאי שתשמעו על הלוואות בלון ואיך הן יכולות לעזור לכן. פנינו לחברות הלוואות בחיפה על מנת שיסבירו לנו קצת על סוג זה של הלוואות ועל הסכם הלוואה לחברה.

 

הלוואות לעסקים קטנים בצפון – הלוואות בלון

 

ניתן לפנות לחברות הלוואות בחיפה ולקבל הלוואות בלון העובדות לפי העיקרון הבא: הלווה חותם על הסכם הלוואה לחברה לפיו הוא מקבל את סכום הכסף הדרוש לו עכשיו ונקבעת תקופת גרייס במהלכה הוא אינו נדרש לשלם בחזרה את הקרן של ההלוואה. במהלך תקופת הגרייס הוא משלם את הוצאות הריבית אך הן קטנות יחסית לסכום ההלוואה. בתום תקופת הגרייס הלווה משלם את הקרן, במקרים רבים בתשלום אחד. זוהי צורת הלוואה המתאימה במקרים מיוחדים בהם מבקשים הלוואות לעסקים קטנים בצפון. הלוואות בלון מתאימות לאותם המקרים בהם אתם זקוקים למזומנים דחוף אך בו בזמן אתם מצפים לכסף שיעמוד לרשותכם בעתיד הקרוב. למשל אם יש לכם תכנית חסכון אשר אמורה להשתחרר בעוד חצי שנה, אתם יכולים לבקש מחברות הלוואות בחיפה הלוואות בלון על סמך אותה תכנית חסכון. אם אנו מדברים על הלוואות בלון בהקשר של הלוואות לעסקים, חשוב להגיד שבמקרים רבים ניתן לבקש את ההלוואה על סמך תשלומים עתידיים שהלקוח צפוי לשלם לכם. לדוגמה: נניח וחתמתם על חוזה עם לקוח לאספקת 100 טון בחודש וההלוואה היא לצורך רכישת משאית בשביל לספק את השירות. זוהי דוגמה קלאסית להלוואות בלון.

 

הסכם הלוואה לחברה

 

כאשר פונים לחברות הלוואות בחיפה, כמו בכל מקום אחר, יש לחתום על הסכם הלוואה לחברה. כל מוסד פיננסי המעניק הלוואות דורש מכם לחתום על מסמכים וזהו בעצם הסכם הלוואה לחברה (או לאדם פרטי). הסכם הלוואה לחברה מפרט את כל תנאי ההלוואה – מה אתם מקבלים, כמה ומתי אתם צריכים לשלם. הסכם הלוואה מגן גם על הגןף המלווה, זוהי התחייבות שלכם לשלם את הכסף. אך הסכם הלוואה לחברה גם מגן על החברה שלכם, כך הגוף המלווה לא יכול לשנות פתאום את התנאים להחזר ההלוואה.

Share This: