באראט גרופ באראט גרופ
קבל מענק לרישום פטנטים

עקבו אחרינו

geva-barat - ג׳וב שופ - facebook

מחפשים הלוואה לעסק?

אפשרויות הלוואה לעסק | הלוואה לעסק בהקמה | הלוואה לעסק מתחיל

השתחררתם מהצבא ורוצים לפתוח עסק משלכם? אולי עבדתם שנים בתור שכירים ואתם מרגישים מוכנים לפתוח עסק משלכם. עסק עצמאי משלכם יכול להיות מקור הכנסה טוב אך כמובן יש צורך בהון בשביל להקים את העסק. לפעמים מדובר בכמה אלפים

בודדים של שקלים אשר בדרך כלל אנשים יכולים להשיג בכוחות עצמם. אך ברוב המקרים מדובר בסכומים הרבה יותר גבוהים של עשרות ומאות אלפי שקלים. במקרה כזה יש צורך בהלוואה לעסק בהקמה אשר תאפשר לכם להשיג את ההון הדרוש על מנת להקים את העסק. אז איך מקבלים הלוואה לעסק מתחיל, או שאולי השאלה הנכונה היא איפה לקבל הלוואה. אז אם גם אתם שואלים את עצמכם את אותן השאלות, להלן מדריך קצר של אפשרויות הלוואה לעסק.

 

הלוואה לעסק מתחיל:

כאשר מחפשים הלוואה לעסק ישנן אפשרויות רבות בשוק לקבלת הלוואה. ניתן לקבל הלוואות בבנקים, הלוואות בחברות ביטוח ופיננסים והלוואות בבתי עסק רבים העוסקים בהלוואה בריבית. כל הגופים הללו עוסקים במתן הלוואות אך כולם גם דורשים ערבויות להחזר ההלוואה לעסק. במקרים רבים, במיוחד אצל צעירים הרוצים הלוואה לעסק בהקמה ישנו קושי גדול בגיוס הערבויות. במקרים כאלו הבנקים והגופים הפיננסיים הגדולים נוטים לדחות את הבקשה להלוואה לעסק מתחיל. מי שנוטה לאשר בקלות את ההלוואה לעסק הוא אותם עסקי ההלוואות בריבית אשר מוכנים ליטול את הסיכון, אך בתמורה דורשים ריביות גבוהות מאוד.

אפשרויות הלוואה לעסק:

כאשר יש לכם רעיון לעסק ואתם מתקשים להשיג ערבויות עבור הלוואה לעסק מתחיל, אל תתייאשו ועל תרוצו להלוות בתנאי ריבית רצחניים. ישנן אפשרויות הלוואה לעסק בהקמה הניתנות על ידי גופים שונים אשר נועדו לעודד צמיחה עסקית. למשל ניתן לקבל הלוואה לעסק מתחיל באמצעות הסוכנות לעסקים קטנים של משרד הכלכלה או המרכז לטיפוח יזמות (מט”י). אך שימו לב, גופים אלו מגישים סיוע אך אינם נותנים הלוואות. הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים של משרד הכלכלה מעניקה ערבויות אשר בזכותן תוכלו לקבל הלוואה לעסק מהבנק. גם מט”י אינה נותנת הלוואה לעסק בהקמה אלא מסייעת לכם בהגשת הבקשה מול הגופים השונים (ממשלתיים ופרטיים) אשר נועדו לעודד יזמות. הבקשה היא לא רק פרוצדורה וטפסים, הבקשה היא בעצם תכנית עסקית שלמה. מט”י מסייעת לכם בהכנת התכנית העסקית אשר תאפשר לכם לגייס הלוואה לעסק.

 

חלקן של הקרנות המעניקות הלוואה לעסק בהקמה פועלות ללא שום מטרת רווח ומעניקות הלוואות לעסק בהקמה בתנאים מאוד נוחים. אלו הן הלוואות הנעשות מתוך מחויבות חברתית השואפת לסייע לחסרי יכולת להקים עסקים חדשים ובכך לתרום להתפתחות הכלכלה.

הלוואה לעסק מתחיל

Share This: