באראט גרופ באראט גרופ
קבל מענק לרישום פטנטים

עקבו אחרינו

geva-barat - ג׳וב שופ - facebook

מדוע לבחור בהלוואות חוץ בנקאיות

בעבר קראנו להלוואות חוץ בנקאיות הלוואות מהשוק האפור.  מילה זו הפכה למילת גנאי המסמלת עסקים אשר מלווים ללקוחות אשר נדחו על ידי הבנקים ומחייבים אותם בריביות מטורפות. לשמחתנו תמונת המצב השתנתה בעקבות שינוי חקיקה אשר נעשו בשנות התשעים. שינוי החקיקה הטילו מגבלות ופיקוח על ההלוואות החוץ בנקאיות; הגבלות אשר הפכו את ההלוואות החוץ בנקאיות לאלטרנטיבה של ממש. כל מי  שמחפש הלוואות בכפר סבא או הלוואות בחדרה יודע היום שעומדות בפנים הרבה אפשרויות להלוואות חוץ בנקאיות. למעשה שוק ההלוואות הוא שוק תחרותי, דבר העובד לטובת הלקוח אשר יכול להשיג הלוואות בתנאים הרבה יותר טובים.

 

ישנן סיבות טובות מדוע לבחור בהלוואות חוץ בנקאיות; כל מי שישווה ויבדוק הלוואות בחדרה או הלוואות בכפר סבא, בוודאי יגלה שמדובר בהלוואות בתנאים נוחים במיוחד. יתכן שהריביות יותר גבוהות, אך לא בהרבה, אך מבחינת הסדרי התשלומים ניתן לקבל הלוואות חוץ בנקאיות בפרישה נוחה על פני טווח ארוך. כך החזר ההלוואה החודשי הוא אינו נטל גדול עבור המלווה. בתי הלוואות בחדרה יכולים לפרוש את ההלוואה על פני תשלומים רבים למשך תקופה של מספר שנים, כל חודש מחזירים סכום קטן.

 

יתרון נוסף של הלוואות חוץ בנקאיות הוא המהירות והקלות בהן ניתן לקבל את ההלוואה. בעוד הבנקים דורשים ערבויות, מסמכים ותהליך ארוך של בדיקת יכולת ההחזר שלכם, ניתן לקבל הלוואות חוץ בנקאיות בצורה הרבה  מהירה. במקרים רבים אנשים מחפשים הלוואות בכפר סבא בעקבות צורך בהול ולכן הם נעזרים בשירותים של הלוואות חוץ בנקאיות.

 

היתרון השלישי של הלוואות חוץ בנקאיות הוא שניתן לקבל אותם ללא ערבים וללא ביטחונות. לרבים מאיתנו אין שום נכסים להעמיד כנגד ההלוואה והבנקים לא מוכנים לתת לנו אשראי. לעומת הבנקים ישנם בתי הלוואות בחדרה או בתי הלוואות בכפר סבא המגלים יותר גמישות. אמנם אין בידינו נכסים אך בכל זאת יש לנו שכר קבוע ויכולת לשלם את החובות.

 

אם גם אתם מחפשים איזו הלוואה קטנה במתכונת חוץ בנקאית, תוכלו להיעזר באתרי האינטרנט השונים על מנת לבצע השוואות ולבחון את תנאי ההלוואה. ישנה שקיפות גדולה בנושא ומחשבונים שונים באינטרנט המסייעים לכם לנתח ולבחור את ההלוואה המשתלמת ביותר עבורכם. שימו לב כאשר אתם לקוחים הלוואה שנחתם חוזה המסדיר במפורש את תנאי ההלוואה. חשוב לשים לב שאתם מבינים אותם ושהם תואמים למה שהובטח לכם.

 

Share This: