באראט גרופ באראט גרופ
קבל מענק לרישום פטנטים

עקבו אחרינו

geva-barat - ג׳וב שופ - facebook

תכנית כסף חכם, מהי המטרה של התכנית?

תכנית כסף חכם הינו צעד נוסף שנועד להקל על התעשיינים במדינת ישראל. והוא בא לסייע בידי יצרנים או משווקים בהרחבת השיווק של המוצרים שלהם ליעדים נוספים בעולם. כאשר העזרה הניתנת היא במספר מישורים. המטרה היא לסייע לחברות להרחיב את מערך השיווק שלהם ולפרוץ את גבולות הארץ. ולהתחיל לשווק את המוצרים בשווקים נוספים בחו”ל. צעד זה מהווה תנופה אדירה לעסק ופותחת בפני החברה אפשרויות התפתחות עצומות. כאלו שהוא לא יכול היה להגיע אליהן בכוחות עצמו ללא סיוע משמעותי.

עזרה ביצוא לחו”ל, למה?

כל יצרן ומשווק שרוצה להתרחב יכול לבדוק את האפשרות של סחר חוץ. כלומר, יצוא של מוצרים אותם הוא מייצר מחוץ למדינה. אך היות וההשקעה בתהליך זה היא גדולה מאוד, לא כל אחד יכול לעמוד בה. לעיתים יש לחברה מוצרים מנצחים שאילו היו מגיעים לחו”ל, הם היו נחטפים. אך היות ולבעל העסק אין את האפשרות לעמוד בהוצאות הללו, הוא אינו עושה זאת. אז במקום לתת לעשירים להמשיך להתעשר ולעניים להיות מוגבלים בתוך גבולות הארץ רק בגלל שאין להם את האפשרות הכספית לשווק את מרכולתם בשווקים נוספים בעולם. באה תכנית כסף חכם ומסייעת ביד המשווקים האלו לפרוץ את הדרך הלאה ולהצליח בסחר מחוץ לגבולות ארצנו הקטנה.

למי מתאימה התכנית?

התכנית נבנתה לקהל יעד מוגדר, כאשר יש תנאי סף שלפיהם יכולות חברות ישראליות לבחון את עצמן אם הן מתאימות לתכנית או שאין התאמה בין הנתונים שלהן לכללי התכנית. המדדים הם מחזור המכירות הנוכחי שלהם, ותקרת סכומי הכסף.

מהו הסיוע שניתן לחברות?

חברה שאושרה להשתתף בתכנית זכאית לקבל סיוע כספי לצורך הרחבת השוק שלה לשוק או לשני שווקים נוספים בעולם. כאשר מתחילת התכנית יש מעקב אחר הפעילות תוך התייחסות לציוני דרך במהלך מינוף השיווק שמתחולל.

ויעוץ שיווקי בנוסף לכסף

ובנוסף לסכומי הכסף המוענקים זכאית החברה המשתתפת בתכנית גם לליווי של יועץ שיווקי. יועץ זה יוכל לעזור לבעלי החברה לקדם את המהלכים בצורה נכונה ולהצליח לעמוד ביעדים שנקבעו. כאשר ההתנהלות כולה הינה מותאמת לחברה ולצרכים הייחודיים שלה, וכמובן למוצר אותו היא משווקת.

Share This:

השאר טלפון:

שיתופי פעולה