באראט גרופ באראט גרופ
קבל מענק לרישום פטנטים

עקבו אחרינו

geva-barat - ג׳וב שופ - facebook

כל מה שרציתם לדעת על הלוואות גרייס ומימון לעסק מתחיל

רוב האנשים אשר בוחרים בדרך עצמאית ורוצים להקים עסק מחפשים אחר מימון ואשראי לעסקים. הקמת עסק עולה כסף, בשביל להרוויח כסף צריך להשקיע כסף. כל עסק דורש השקעה אחרת, זה יכול להיות עסק קטן בשכונה אשר צריך כמה אלפים בודדים; זה יכול להיות הלוואה של 300 אלף שקל לעסק בגודל בינוני וזה יכול להגיע לסכומים גבוהים הרבה יותר. ישנם אנשים מעטים להם יש את הכסף זמן, רוב האנשים אשר צריכים מימון לעסק מתחיל מחפשים אחר בנק או גוף אשר ייתן הלוואה לחברה חדשה בשביל לבנות את העסק.

 

בהחלט תוכלו למצוא גופים אשר יתנו לכם הלוואה, אפילו הלוואה של 300 אלף שקל אם זה מה שאתם צריכים. אבל הבעיה היא שהקמת עסק מתחילה עם הוצאות – גם אם הרעיון מעולה ויש לו פוטנציאל הצלחה גדול, זה עדיין לוקח זמן. יתכן שקיבלתם הלוואה לחברה חדשה וזה בדיוק הכסף שאתם צריכים לצורך הקמת העסק אך עדיין אין לכם הכנסות מהעסק. יקח עוד זמן עד אשר העסק יתחיל לייצר הכנסות ואין באפשרותכם להתחיל להחזיר את ההלוואה באופן מיידי. במקרה כזה אתם צריכים תקופת גרייס.

 

כאשר מחפשים מימון ואשראי לעסקים מומלץ מאוד לחפש הלוואות גרייס; אלו הן הלוואות אשר מאפשרות לכם  לדחות את החזר ההלוואה לתקופה עלייה הוסכם מראש. נניח וקיבלתם הלוואה של 300 אלף שקל אשר סוכם כי היא תוחזר בשישים תשלומים של 5300 שקל וניתנה לכם תקופת גרייס של שנה. במקרה כזה אתם מקבלים את הכסף עכשיו ואת התשלום הראשון של החזר החוב אתם עושים רק בעוד שנה. זהו דבר ממש מתבקש כאשר מבקשים מימון לעסק חדש. שימו לב שישנו גרייס מלא וגרייס חלקי. כאשר מקבלים הלוואה לחברה חדשה בגרייס חלקי אתם מקבלים הקלה בתשלומים הראשונים, כלומר אלו הם תשלומים מופחתים. זה אמנם עוזר לכם כאשר אתם מחפשים מימון לעסק מתחיל אך זה גם משתלם מאוד לבנק – הבנק בגרייס חלקי מחייב אתכם בתקופת הגרייס בתשלומים הכוללים רק את הריבית. הם אמנם מופחתים אך היתרון מבחינת הבנק הוא שאם יעלה בידכם לסגור את החוב מוקדם יותר, הבנק עדיין ייהנה מהריבית המרבית.

 

הלוואות גרייס הן לא רק לצורך מימון ואשראי לעסקים; ישנם רבים הלוקחים הלוואות גרייס לצורך המשכנתא. הן מתאימות מאוד למצבים בהם אתם מבקשים מהבנק משכנתא לרכישת בית אך עדיין צריכים לגור בשכירות עד אשר תקבלו את הבית. מצב כזה בו אתם משלמים גם שכירות חודשית וגם את תשלום המשכנתא הוא בלתי אפשרי ולכן מעניקים לכם תקופת גרייס.

Share This: