באראט גרופ באראט גרופ
קבל מענק לרישום פטנטים

עקבו אחרינו

geva-barat - ג׳וב שופ - facebook

1

מהו ייעוץ פיננסי?

ניהול העסק שלכם היא משימה כלל לא פשוטה הדורשת מכם תשומת לב כמעט לכל רובד בעסק. עם הזמן סביר שתמצאו עצמכם חשים איבוד שליטה על הנעשה בו בכלל ועל הנעשה בתחום הפיננסי בפרט.
איבוד שליטה אשר משפיע על תפקודכם בעסק, ואשר משליך באופן מיידי על ביצועי העסק.
יתרה מכך, טבעי הוא הדבר שאתם כבעלי מקצוע או מומחיות לתחום מסוים תתקשו להתמקצע בתחום הפיננסים הן מפאת חוסר הזמן הנחוץ להכרת התחום על בוריו והן מהעובדה שאינכם אנשי מקצוע עם זיקה לתחום.
ועדיין, עולם המימון, מושגים בנקאיים, צורות תמחור,בנית תזרים מזומנים ,עבודה מול ספקים וכדומה חשובים ביותר להצלחת החברה שלכם ומחייבים אתכם לטיפול מקצועי ורציף.
בעזרת קבלת ליווי פיננסי וכן ייעוץ פיננסי לחברות ועסקים בינוניים תוכלו אתם, בעלי העסק ומנכ”ל החברה, לקבל עזרה בניהול התחום הפיננסי של החברה:
ניהול תזרים מזומנים, אשראי בנקאי ומסגרות, מסגרות אשראי חוץ בנקאיות, אשראי לקוחות, אשראי ספקים, תמחור מוצרים ושירותים ועוד אפילו דברים כמו הסכם ממון. אלו יסייעו רבות בשיפור הביצועים הפיננסים של החברה ורווחיותה, יתנו לכם תמונה חדה ברורה של מצב העסק וכך להגדיל את רווחיות החברה.
הליך ייעוץ פיננסי וליווי פיננסי אשר נעשה בצמוד אליכם כולל חקר וניתוח הארגון עד לקבלת תמונת מצב עדכנית, בהירה ואובייקטיבית.
בעזרת אלו, תיבנה תוכנית עבודה כוללת אשר תספק לכם את הכלים לנהל את החברה או העסק בצורה הנכונה והטובה ביותר.
צוות יועצי באראט גרופ מורכב מכלכלנים ויועצים עסקיים אשר מתמחים בליווי פיננסי ובניתוח דו”חות כספיים.
בעזרתם תקבל יעוץ מקצועי לצרכים הפיננסים של החברה או העסק שלך, תבנה תוכנית מתאימה עם יעדים לטווח קצר וטווח ארוך, ובסופו של התהליך תרכשו את כל הכלים לניהול הפיננסי נכון, אפילו החזרי מס.
בזכות הכלים שתקבלו תוכלו להפחית את הזמן הנגזל מכם כיום לתחום הפיננסי, ובמקום להקדיש זמן יקר ערך זה לניהולו השוטף של העסק ולעיסוק מרבי במה שאתם באמת אוהבים

Share This:

השאר טלפון:

שיתופי פעולה