באראט גרופ באראט גרופ
קבל מענק לרישום פטנטים

עקבו אחרינו

geva-barat - ג׳וב שופ - facebook

הצלחה של העסק

מה לעשות לצורך הצלחה של העסק?

כל בעל עסק מעונין לקצור הצלחה. אין מי שמעוניין לנהל עסק כושל. בעל עסק מצליח ומשגשג גאה בעסק שלו והוא מעוניין למנף אותו ולמקסם רווחים ממנו. כי בעצם מטרתו בהקמת העסק היא הצלחה במכירות או בנתינת השירות שלו ללקוחות והגדלת ההכנסות והרווחים מהעסק.

יש עסקים כושלים

אך מהיכרות עם עולם העסקי ומסקירה של עסקים הפועלים באזור מגוריכם תוכלו בוודאי להבחין בבתי עסק כושלים, כאלו שבקושי מחזיקים מעמד ועלולים בכל יום לקרוס ולהיסגר. לעומת כאלו עסקים שמרחוק ניתן להבחין שיש הצלחה של העסק. מה צריך לעשות כדי להפוך את העסק למשגשג ופורח? לעסק כזה שלקוחות אוהבים לפקוד אותו?

תדמית נכונה ומותאמת

נדון בעניין התדמית. לכל עסק יש תדמית. כך היא מצטיירת בעיני הלקוחות הפוטנציאליים ומשפיעה על ההחלטות שלהם בדבר רכישה או הימנעות ממנה. לכן כאשר אתם בשלבים של הקמת עסק או בתהליך של מיתוג, יש לבחון את ההתרחשות בשוק היעד שלכם, כמו גם לאתר ולפלח את הלקוחות הפוטנציאליים שלכם כדי למצוא את השפה בה תפנו אליהם בצורה שתהיה אפקטיבית ורווחית.

תחזוקה שוטפת של העסק

מיד לאחר שאתה נכנס לתוך עסק תוכל להרגיש אם העסק מתוחזק וחי, או שהוא רק סוחב את היום יום וגם זה בקושי. עסק חי הוא עסק דינמי בו המוצרים לא יושבים על המדף זמן רב ללא שינויים. עסק כזה בו יש שינויים ובשורות חדשים לבקרים. יש התפתחויות ויש שינויים הן מבחינת המוצרים והן מבחינת המחירים והדילים המוצעים ללקוחות.

אחריות ואנושיות

בשביל שתהיה הצלחה של העסק חשוב מאוד להתנהל ביושר ובאחריות. אמנם ניתן להגדיר זאת כחלק מנושא התדמית. אך מאחר ומדובר על משהו אמתי ומשמעותי ראוי לציין זאת בנפרד. יושרה והגינות הן מילות מפתח בכל מה שקשור לשירות לקוחות. מאחר ולקוח מרגיש בחושים ערים אם בעל העסק משרת אותו בנאמנות ומספק לו את התמורה המלאה לכספו, או שהוא גובה את כספו ולא מוודא כי הלקוח שלו מרוצה מהשירות. התנהלו באנושיות ותרחיבו את מעגל הלקוחות שלכם.

 

Share This: