באראט גרופ באראט גרופ
קבל מענק לרישום פטנטים

עקבו אחרינו

geva-barat - ג׳וב שופ - facebook

הלוואות מבנק הדואר

פתרונות מימון לעסקים קטנים | הלוואות לעסק מתחיל

רבים מאיתנו מחפשים פתרונות מימון לעסקים קטנים. בעלי היוזמה והיצירתיות מזהים הזדמנות ורוצים להקים עסק קטן אשר יהווה עבורכם מקור הכנסה. הבעיה היא שלא מספיק רעיון, צריך גם הון ליישם אותו. אפילו עסק קטן מאוד יכול להגיע להוצאות של כמה עשרות אלפי שקלים רק בשביל להתחיל. אז מה עושים? כמו תמיד מחפשים הלוואה לעסק מתחיל או הלוואה לעסק קטן שרוצה להתרחב בפעילותו העסקית. ואיפה אנו מחפשים הלוואות? רוב האנשים ממהרים לחפש הלוואות בבנקים, כאילו זו אפשרות ההלוואה היחידה כאשר מחפשים הלוואה לעסק קטן.

 

פתרונות מימון לעסקים קטנים

 

כאשר מחפשים הלוואה לעסק מתחיל, הבנקים הם אינם האפשרות היחידה. לא רבים יודעים זאת אך ישנה אפשרות מעניינת להלוואות לעסק קטן בבנק הדואר. הדואר זהו לא רק מקום לחבילות ומכתבים, הדואר גם מפעיל את בנק הדואר שהוא בבעלות המדינה. בעבר היה זה מקום לתשלומים ואגרות אך היום ישנם גם שירותים פיננסיים שונים אשר ניתן לקבל בבנק. הם אמנם מוגבלים ומצומצמים בהיקפם אך בהחלט יש להם את היתרון שלהם. למעשה הסיבה שמשרד התקשורת (האחראי על הבנק) עורך רפורמות ומאפשר לו להציע שירותים פיננסיים זה מתוך רצון לסייע לאזורי הפריפריה. אם למשל אתם מחפשים הלוואות בצפון הארץ ואין לכם הרבה אפשרויות, ניתן לנצל את הפריסה הארצית של בנק הדואר וליהנות משירותיו גם כאשר מחפשים הלוואות בצפון הארץ.

 

בעקבות תיקונים בחוק הדואר אשר חלו בשנת 2010, מתאפשר לבנק להעניק שירותים פיננסיים ללקוחות פרטיים ולקוחות עסקיים. בין השירותים הפיננסיים שניתן לקבל בבנק ישנם שירותי מימון הכוללים הלווואת לעסק קטן והלוואות לעסק מתחיל. לצורך קבלת פתרונות מימון לעסקים קטנים בבנק הדואר יש צורך בחשבון בבנק הדואר. מי שמבקש הלוואה לעסק מתחיל בבנק הדואר בדרך כלל מקבל את ההלוואה תוך זמן קצר בהרבה מהבנקים.

 

שירותי האשראי שמקבלים בבנק הדואר אינם מגיעים ישירות מבנק הדואר אלא מחברת אשראי חוץ בנקאית המורשית לעבוד בשיתוף פעולה עם בנק הדואר לצורך הלוואות ופתרונות מימון לעסקים קטנים. זהו יתרון גדול מאוד המגדיל את התחרותיות בשוק ההלוואות והשוק הפיננסי בכלל ומשרת את הפריפריה. סניפים של בנק הדואר ניתן למצוא בהרבה ישובים קטנים בהם לא פועלים בנקים מסחריים והם נותנים מענה לתושבים.

 

אמנם בנק הדואר מוגבל בשירותיו הפיננסיים אך בהחלט יכול להציע הלוואות אטרקטיביות ומומלץ מאוד לבדוק את הנושא כאשר מחפשים פתרונות מימון לעסקים קטנים. כל מה שצריך זה לפתוח חשבון לצורך ההלוואה ולהפקיד שייקים דחויים, אלו הם הבטחונות.

הלוואות לעסק מתחיל

Share This: