באראט גרופ באראט גרופ
קבל מענק לרישום פטנטים

עקבו אחרינו

geva-barat - ג׳וב שופ - facebook

הלוואות גישור לעסקים

הלוואות לעסקים | הלוואות לעסק חדש

אפשרות הלוואה לחברה היא הלוואת גישור אותה ניתן גם לקבל בתור הלוואות לעסק חדש. הקמה של עסק חדש תמיד דורשת הון. נניח ואתם רוצים להקים חברה המעניקה שירותי פוליש לבית אז בוודאי תצטרכו כסף בשביל רכב, מכונת פוליש וציוד, תקציב פרסום ושכר לעובדים בתקופת ההתחלה שעדיין אין לכם הכנסות או שיש לכם הכנסות נמוכות מאוד. מסיבה זו אנשים אשר רוצים להקים עסק חדש מחפשים הלוואות לעסק חדש. חברת הפוליש היא רק דוגמה, אך באותה המידה זו יכולה להיות הלוואה לצורך הקמת מפעל קטן, חנות או כל עסק אחר. ולא רק הלוואות לעסק חדש, גם עסקים קיימים מתעניינים באפשרות הלוואה לחברה. אם ניקח לדוגמה את חברת הפוליש, יתכן שהיא פועלת כבר שנה או יותר ויש לה לקוחות רבים. אך הבעיה שהיא אינה מסוגלת לענות על הביקוש. במקרים כאלו יתכן שהגיע הזמן לרכוש עוד רכב, עוד ציוד ולהעסיק עובדים נוספים על מנת לענות על הביקוש. ואז אם אין לכם הון עצמי אתם שוב צריכים הלוואה לחברה.

 

אפשרות הלוואה לחברה

 

אחת מאפשרויות הלוואה לחברה היא הלוואת גישור לעסקים. הלוואת גישור היא מסלול הלוואה המגשר בין שתי תקופות זמן: התרופה הנוכחית בה אתם נזקקים להלוואה לחברה ותקופה בעתיד הקרוב בה יהיה לכם סכום כסף זמין. במקרה כזה יש לכם אפשרות הלוואה לחברה על סמך הכסף שעומד להיות זמין עבורכם. סכום הכסף שעומד להיות זמן עבורכם הוא הביטחונות של הבנק (הגוף המלווה לא חייב להיות בנק). שימו לב שהבנק ידרוש הוכחות לכך שהכסף עומד להשתחרר. אלו יכולות להיות הלוואות על סמך תוכנית חסכון או אפילו תשלום עתידי מלקוח אך יש לגבות את הבקשה במסמכים המתאימים. מושג זה של הלוואות גישור הוא מושג כללי בתחום הפיננסי ואינו מתייחס להלוואות לעסקים בלבד.

 

 

כיצד עובדת הלוואת גישור?

 

כאשר מחפשים הלוואות לעסק חדש (או הלוואות לעסקים באופן כללי) במתכונת של הלוואת גישור, הלווה מקבל את הכסף עכשיו וצריך לשלמו רק בסוף תקופת הגישור. כמובן שישנן וריאציות והבדלים בין הלוואות הגישור ולא כולן זהות. אך ברמת העיקרון בדרך כלל הלווה נדרש לשלם תשלומי ריבית חודשיים במהלך תקופת הגישור ואת הקרן בסוף תקופת הגישור. אך ישנן גם הלוואות גישור מלאות, אלו הן הלוואות בהן אין תשלומים חודשיים אלא תשלום אחד גדול בסוף תקופת הגישור.

 

למי מתאים הלוואת גישור?

 

אם אתם חושבים על הלוואה לחברה במתכונת זו של הלוואת גישור עליכם לוודא שאכן יש לכם סכום כסף אשר עומד להשתחרר בקרוב. וכמובן כפי שכבר אמרתי עליכם להציג בפני הבנק את המסמכים הדרושים על מנת להוכיח שסכום הכסף יעמוד לרשותכם בסוף תקופת הגישור. עבור אנשים פרטיים הלוואות גישור בדרך ניתנות על סמל קרנות השתלמות ותוכניות חיסכון שונות. אך כאשר מדובר בהלוואה לחברה זה בדרך על סמך כסף עתידי הנובע מהפעילות העסקית של החברה. נניח חתמתם חוזה עם לקוח לאספקת שירותים מסוימים ובחוזה הוא מתחייב לשלם לכם סכום כסף מסוים. אבל על מנת לספק את אותם השירותים עליכם להרחיב את העסק ובשביל כך צריכים הלוואות לעסקים. החוזה בו הלקוח מתחייב לשלם לכם את הכספים תמורת השירות יכול לאפשר לכם לקבל הלוואת גישור.

הלוואות לעסקים

Share This: