באראט גרופ באראט גרופ
קבל מענק לרישום פטנטים

עקבו אחרינו

geva-barat - ג׳וב שופ - facebook

היתרונות של הלוואה חוץ בנקאית

מימון לעסק חדש

כל אחד מאיתנו עלול להיקלע למצב שבו הוא צריך הלוואה. זה יכול להיות בשביל לממן חתונה או לימודים; חופשה בחו”ל; מימון לעסק חדש; רכישת רכב חדש או כל דבר אחר. לפעמים אנו צריכים הלוואה בשביל לממן משהו שאנו רוצים, כמו הדוגמאות שהזכרתי. אך לפעמים אלו הן הוצאות שנוחתות עלינו באופן פתאומי ומחייבות אותנו לחפש חברת הלוואות פרטיות. לפעמים זה לצורך הלוואה לעסק זעיר הצריך הלוואה מיידית עד 150000 ולפעמים זה הרבה יותר.

היתרונות של מימון חוץ בנקאי בעזרת חברת הלוואות לעסקים

כאשר מחפשים מימון לעסק חדש ניתן לפנות לחברת הלוואות פרטיות ולבקש הלוואה. יש מספר יתרונות בהלוואות חוץ בנקאיות שהופכות אותן לכדאיות כאשר מחפשים הלוואות. זה נכון לגבי הלוואה מידית עד 150000 ש”ח כמו שזה נכון גם לסכומים גדולים.

היתרון הראשון הוא המהירות – בקשת הלוואה מידית עד 150000 ש”ח היא פשוט אינה אפשרית בבנק, הם לא נותנים הלוואות מיידיות, זהו תהליך ופרוצדורות.  בעוד בבנק מבקשים מכם מסמכים רבים וערבויות להחזר ההלוואה. בחברות הלוואות פרטיות ניתן לקבל את ההלוואה בהליך מקוצר הרבה יותר. כאשר אתם צריכים מימון לעסק חדש זה בהחלט יכול להיות מצב בו אתם צריכים מימון באופן דחוף והבנק לא מבין זאת. גם בהלוואות חוץ בנקאיות יש להגיש בקשה המלווה במסמכים אך מדובר בתהליך קצר הרבה יותר ובהחלט ניתן לקבל הלוואה לעסק זעיר או הלוואה גדולה תוך 24 שעות.

היתרון השני הוא תנאי ההלוואה – בעבר הלוואות חוץ בנקאיות נחשבו להלוואות בעלות ריביות גבוהות במיוחד, היום זה לא כך. כל נושא ההלוואות נמצא תחת פיקוח וישנה תחרות גדולה. בהחלט ניתן לקבל הלוואות משתלמות במסגרת חוץ בנקאית. היתרון של ההלוואות הוא שהן לוקחות בחשבון את יכולת ההחזר החודשית ובונות תכנית הלוואה המתאימה בדיוק למידות שלך (כלומר ליכולת ההחזר החודשי שלך).

בחירה חברת ההלוואה לא צריכה להתבסס על האם החברה הינה חברת הלוואות חדשה או ישנה, אלא על פי מי שמוביל אותה ועל תנאיה.

מענקים לעסק חדש

היתרון השלישי הוא הגמישות בהחזר ההלוואה – במקרים רבים, במיוחד כאשר מחפשים מימון לעסק חדש, זוהי השקעה שאתם עושים. בסופו של דבר תתחילו להרוויח כסף ותוכלו להחזיר את ההלוואה. הבעיה היא שכאשר פותחים עסק יש לכם קודם כל השקעות ורק אחר כך הכנסות. תכניות הלוואה רבות לוקחות זאת בחשבון ומציעות לכם תכנית המאפשרת לכם ליהנות כרגע מההלוואה ורק בעוד כמה חודשים להתחיל לשלם. למשל תוכלו לקחת בעזרת חברת הלוואות לעסקים הלוואה מיידית עד 15,000 ולהשקיע בעסק –  לאחר חצי שנה או שנה כאשר תתחילו לראות הכנסות מהעסק תוכלו להתחיל לשלם בחזרה. זה נקרא בשפה המקצועית הלוואת גרייס.

Share This: