באראט גרופ באראט גרופ
קבל מענק לרישום פטנטים

עקבו אחרינו

geva-barat - ג׳וב שופ - facebook

איך לבחור הלוואה לעסק מהבנק

מימון לעסקים מתחילים

כאשר אתם רוצים להקים עסק וסובלים ממסור במזומנים אתם צריכים להשיג מימון לעסקים מתחילים. לפעמים יש לכם איזה רעיון עסקי קטן אבל הוא דורש איזו השקעה. אולי אתם רוצים לפתוח מרפאת שיניים וצריכים להשקיע בציוד;  לייבא סחורות מסין; לשכור משרד עבור העסק; לקנות מכונות למפעל. לכל עסק יש את ההוצאות שלו וכל מי שאין לו הון עצמי צריך מימון לעסקים מתחילים. אבל כאשר ישנן אינספור חברות הלוואות בתל אביב נשאלת השאלה איפה לוקחים הלוואה? האם הלוואה לעסק מהבנק? ואם כן איזה בנק? הלוואה לעסק לאומי, מזרחי, הפועלים? או שאולי בכלל לפנות להלוואה חוץ בנקאית מחברות הלוואות בתל אביב?

 

להלן מדריך קצר איך למצוא מימון לעסקים מתחילים.

 

למזלכם בשוק ההלוואות הישראלי ישנן הרבה מאוד אפשרויות, דבר שתמיד פועל לטובת הצרכן כאשר ניתן לקחת הלוואה לעסק לאומי או בבנק אחר, ובכלל לא חייבים לקחת את ההלוואה בבנק. אך לפני שממהרים לקחת הלוואה וחושבים על הכסף שתרוויחו מהעסק, אל תשכחו שבסופו של דבר את הלוואה צריך גם להחזיר. ולא סתם להחזיר, להחזיר בריבית. מסיבה זו עליכם לבדוק את האפשרויות השונות של מימון לעסקים מתחילים אצל הבנקים ואצל כל חברות הלוואות בתל אביב.

 

כאשר אתם מחפשים הלוואה עליכם לשאול את עצמכם שתי שאלות חשובות:

 

כמה כסף אתם צריכים – אם מציעים לכם הלוואה לעסק מהבנק בסך 200 אלף שקלים, זה לא אומר שאתם צריכים ליישם את מדיניות ה״נותנים לך תיקח מרביצים לך תברח״. בסופו של דבר מחזירים את ההלוואה בתוספת ריבית, לכם אין סיבה לקחת הלוואה בסכום הגבוה ממה שאתם צריכים. אם דרוש לכם סכום של 50 אלף שקלים לצורך מימון לעסקים מתחילים, אין צורך שתיקחו 100 אלף רק בגלל שהבנק מאפשר.

 

מהו ההחזר החודשי – כל חודש יש לכם סכום מסוים של הכנסות והוצאות. זו יכולה להיות המשכורת שאתם מרוויחים או ההכנסות מהעסק. אבל מזה אתם משלמים שכר דירה, חשבונות שונים והוצאות מחייה. כאשר אתם לוקחים הלוואה לעסק מהבנק או מחברות הלוואות בתל אביב, יש לכם עוד הוצאה חודשית של החזר ההלוואה. עליכם לעשות את החישובים שלכם בשביל לראות שאתם מסוגלים לעמוד בהחזר ההוצאות החודשי. אתם מש לא רוצים להגיע למקרים של הוצאות ריבית פיגורים שהן תמיד יותר גבוהות מהוצאות הריבית של ההלוואה.

 

כמובן שאלו אינן השאלות היחידות. ישנם פרטים טכניים רבים צריך לקחת בחשבון לגבי תנאי ההלוואה וסוג הריבית. אם אינכם מומחים לתחום הפיננסי מוטב תמיד לפנות ליועצי הלוואות אשר יכולים לייעץ לכם. אל תתייעצו עם מי שמציע לכם את ההלוואה בבנק, מן הסתם הוא מעוניין בטובת הבנק ולא בטובתכם.

הלוואה לכל מטרה ללא ערבים

מימון לעסקים מתחילים

 

Share This: